Transport escolar

HORARIS DE SORTIDA

(Dades facilitades pel Consell Comarcal de l’Urgell)

Els horaris són d’anada. L’horari de retorn es farà un cop acabin les classes i estarà supeditat a les parades als diferents centres.

Ruta 13 B (ALSA – Alsina Graells)
    • LA GUÀRDIA D’URGELL: 07:20 h (parada bus)
    • TORNABOUS: 07:27 h (parada bus)
    • ANGLESOLA: 07:35 h (cruïlla – carretera)
    • VILAGRASSA: 07:41 h (parada bus)
    • TÀRREGA: 07:51 a 08:00 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 13 A (ALSA – Alsina Graells)
    • EL TARRÒS: 07:20 h (parada bus)
    • ANGLESOLA: 07:28 h (pl. de la Creu)
    • TÀRREGA: 07:48 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 7 (Autocars Agramunt)
    • MONTORNÈS DE SEGARRA: 07:20 h (carretera LV-2101, km 9,8)
    • MAS DE BONDIA: 07:30 h (carretera LV-2102, km 0,9)
    • VERDÚ: 07:45 h (parada bus, av. de la Pau, 33)
    • TÀRREGA: 07:56 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 10 A (Autocars Agramunt)
    • ROCALLAURA: 06:54 h (bàscula, Afores, 7)
    • VALLBONA DE LES MONGES: 07:04 h (c/ Nou, 3)
    • LLORENÇ: 07:07 h (carretera del Tallat)
    • MALDÀ: 07:12 h (c/ Jesús, 26)
    • SANT MARTÍ: 07:16 h (raval de Tàrrega, 1)
    • ROCAFORT: 07:25 h (manantial – carrer Muralla, 6)
    • NALEC: 07:30 h (bàscula CLV-2341, km 1)
    • TÀRREGA: 07:49 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 8 D (Autocars Agramunt)
    • STA. MARIA DE MONTMAGASTRELL: 07:00 h (plaça dels Arbres)
    • CLARAVALLS: 07:05 h (parada bus)
    • ALTET: 07:21 h (plaça Major)
    • LA FIGUEROSA: 07:20 h (parada bus – dalt poble)
    • EL TALLADELL: 07:30 h (parada bus, carrer Major, 1)
    • TÀRREGA: 07:45 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 3 Desdoblament SIEI (Autocars Agramunt)
    • BUTSÈNIT: bar Fusté (carretera, km 10)
    • LES VENTOSES: parada bus (LV-3025)
    • PRADELL: 07:10 h (bàscula, pl. de l’Arbre, 35)
    • PREIXENS: casa Jutge (plaça de Baix, 11)
    • MAFET: parada bus (carrer Major, 18)
    • AGRAMUNT: 07:24 h (parada bus, plaça Fondandana)
    • PUIGVERD D’AGRAMUNT: parada bus (L-303, km 18,4)
    • BELLVER D’OSSÓ: : parada bus (L-303, km 13)
    • TÀRREGA: 07:49 h (INS Manuel de Pedrolo (SIEI) i/o UEC
Ruta 10 B (Autocars Agramunt)
    • GUIMERÀ: 07:20 h (parada bus, carretera de Tàrrega, 14)
    • CIUTADILLA: 07:30 H (parada bus, L-234, km 1)
    • TÀRREGA: 07:49 (centres escolars de Tàrrega)