Transport escolar

Resultat d'imatges de transport escolar

HORARIS DE SORTIDA

(Dades facilitades pel Consell Comarcal de l’Urgell)

Els horaris són d’anada. L’horari de retorn es farà un cop acabin les classes i estarà supeditat a les parades als diferents centres.

Ruta 13 B (ALSA – Alsina Graells)
    • LA GUÀRDIA D’URGELL: 07:20 h (parada bus)
    • TORNABOUS: 07:27 h (parada bus)
    • ANGLESOLA: 07:35 h (cruïlla – carretera)
    • VILAGRASSA: 07:41 h (parada bus)
    • TÀRREGA: 07:51 a 08:00 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 13 A (ALSA – Alsina Graells)
    • EL TARRÒS: 07:20 h (parada bus)
    • ANGLESOLA: 07:28 h (pl. de la Creu)
    • TÀRREGA: 07:48 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 7 (Autocars Agramunt)
    • MONTORNÈS DE SEGARRA: 07:20 h (carretera LV-2101, km 9,8)
    • MAS DE BONDIA: 07:30 h (carretera LV-2102, km 0,9)
    • VERDÚ: 07:45 h (parada bus, av. de la Pau, 33)
    • TÀRREGA: 07:56 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 10 A (Autocars Agramunt)
    • ROCALLAURA: 06:54 h (bàscula, Afores, 7)
    • VALLBONA DE LES MONGES: 07:04 h (c/ Nou, 3)
    • LLORENÇ: 07:07 h (carretera del Tallat)
    • MALDÀ: 07:12 h (c/ Jesús, 26)
    • SANT MARTÍ: 07:16 h (raval de Tàrrega, 1)
    • ROCAFORT: 07:25 h (manantial – carrer Muralla, 6)
    • NALEC: 07:30 h (bàscula CLV-2341, km 1)
    • TÀRREGA: 07:49 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 8 D (Autocars Agramunt)
    • STA. MARIA DE MONTMAGASTRELL: 07:00 h (plaça dels Arbres)
    • CLARAVALLS: 07:05 h (parada bus)
    • ALTET: 07:21 h (plaça Major)
    • LA FIGUEROSA: 07:20 h (parada bus – dalt poble)
    • EL TALLADELL: 07:30 h (parada bus, carrer Major, 1)
    • TÀRREGA: 07:45 h (centres escolars de Tàrrega)
Ruta 3 Desdoblament SIEI (Autocars Agramunt)
    • BUTSÈNIT: bar Fusté (carretera, km 10)
    • LES VENTOSES: parada bus (LV-3025)
    • PRADELL: 07:10 h (bàscula, pl. de l’Arbre, 35)
    • PREIXENS: casa Jutge (plaça de Baix, 11)
    • MAFET: parada bus (carrer Major, 18)
    • AGRAMUNT: 07:24 h (parada bus, plaça Fondandana)
    • PUIGVERD D’AGRAMUNT: parada bus (L-303, km 18,4)
    • BELLVER D’OSSÓ: : parada bus (L-303, km 13)
    • TÀRREGA: 07:49 h (INS Manuel de Pedrolo (SIEI) i/o UEC
Ruta 10 B (Autocars Agramunt)
    • GUIMERÀ: 07:20 h (parada bus, carretera de Tàrrega, 14)
    • CIUTADILLA: 07:30 H (parada bus, L-234, km 1)
    • TÀRREGA: 07:49 (centres escolars de Tàrrega)