Transport escolar

Resultat d'imatges de transport escolar

HORARIS DE SORTIDA

Dades facilitades pel Consell Comarcal de l’Urgell

 

Ruta 13 B (ALSA – Alsina Graells)

LA GUÀRDIA D’ URGELL                     07.09 H                PARADA BUS

TORNABOUS                                        07.16 H                PARADA BUS

ANGLESOLA                                         07.24 H                CRUÏLLA CARRETERA

VILAGRASSA                                        07.30 H                PARADA BUS

TÀRREGA                                             7.40H A 8.00 H     CENTRES ESCOLARS

Ruta 13 A (ALSA – Alsina Graells)

EL TARRÒS                                           07.20 H               PARADA BUS

ANGLESOLA                                         07.28 H                PL. DE LA CREU

TÀRREGA                                              07.48 H               CENTRES ESCOLARS

Ruta 7 (Autocars Agramunt)

MONTORNÈS                                       07.20 H               CTRA. LV 2101, Km 9,8

MAS DE BONDIA                                 07.30 H                CTRA. LV 2102 Km 0,9

VERDÚ                                                  07.45 H               PARADA BUS (Av. de la Pau, 33))

TÀRREGA                                              07.56 H               CENTRES ESCOLARS

Ruta 10 A (Autocars Agramunt)

ROCALLAURA                                      06.54 H                BÀSCULA

VALLBONA DE LES M.                        07.04 H                 C. NOU, 3

LLORENÇ DE ROCAFORT                 07.07 H                 CTRA. DEL TALLAT, S/N

MALDÀ                                                 07.12 H                 C. JESÚS, 26

SANT MARTÍ                                       07.16 H                 RAVAL DE TÀRREGA, 1

ROCAFORT                                        07.25 H                 C. MURALLA, 6

NALEC                                                07.30 H                 BÀSCULA  CLV2341 Km 1

TÀRREGA                                           07.49 h                 CENTRES ESCOLARS

Ruta 8D (Autocars Agramunt)

STA. MARIA DE MONTMAGASTRELL               07.10 H                PARADA BUS

CLARAVALLS                                                       07.15 H               PARADA BUS

ALTET                                                                    07.20 H               PLAÇA MAJOR

LA FIGUEROSA                                                    07.25 H                CRUÏLLA POBLE

EL TALLADELL                                                     07.35 H                PARADA BUS (C. Major,1)

TÀRREGA                                                              07.59 H               CENTRES ESCOLARS

 

Ruta 3 Desdoblament SIEI (Autocars Agramunt)

BUTSÈNIT                                                                             BAR FUSTÉ (Ctra. Km 10)

LES VENTOSES                                                                   PARADA BUS (LV 3025)

PRADELL                                               07.10 H                 BÀSCULA (Pl. Arbre, 35)

PREIXENS                                                                             CASA JUTGE (Pl. de Baix, 11)

MAFET                                                                                  PARADA BUS (C. Major, 18)

AGRAMUNT                                         07.24 H                  PARADA BUS (Pl. Fondandana)

PUIGVERD D’AGRAMUNT                                                 PARADA BUS (L-303 Km 18,4)

BELLVER D’ OSSÓ                                                              PARADA BUS (L-303 Km 13)

TÀRREGA                                              07.49 H                 INSTITUT MANUEL DE PEDROLO (SIEI) i/o UEC